Formy do słupów

Produkujemy formy do słupów i belek pozwalających za pomocą mechanizmów zębatych na swobodną regulację w zakresie przekroju od 300 do 800 milimetrów. Oferujemy formy o długości od 12 do 16 metrów. Konstrukcje posiadają blokowanie manualne oraz pozwalają na dowolne umiejscowienie wsporników. Dodatkowo formy zapewniają wykonawcom niezbędną łatwość obsługi, która zakłada prowadzenie prac ciesielskich i zbrojarskich z poziomu “0”.

Zrzut ekranu 2020-02-22 o 13.12.51

Formy do schodów

Nasze formy do schodów  produkowane są przy uwzględnieniu jak największej uniwersalności i prostoty konstrukcji, których to wypadkową staje się ich niezawodność i dostosowanie do wielu realizacji.

Formy do doków

Formy do betonowej konstrukcji doków przeładunkowych wykonujemy przeważnie według wytycznych zamawiającego uwzględniając jak największą uniwersalność. Formy mogą być wykonane ze wszystkimi ścianami równoległymi i prostopadłymi, w tym wypadku stosujemy uchylny wkład otwierający, który umożliwia łatwe rozformowanie. Wykonujemy również formy o ściśle określonych wymiarach z wewnętrznymi ścianami zbieżnymi umożliwiającymi rozformowanie.