MADE IN POLAND

Już od 10 lat dostarczamy skuteczne rozwiązania technologiczne dla firm z branży prefabrykacji betonowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia związane z produkcją i kontrolą jakości maszyn oraz konstrukcji stalowych.

Jesteśmy dumni, że będąc jedną z nielicznych Polskich firm produkujących wielkogabarytowe formy do produkcji prefabrykatów betonowych, możemy wspierać i rozwijać branżę prefabrykacji betonowej w Polsce.

Firma MAGNA powstała po to, by sprostać wyzwaniom technologicznym stawianym przez prężnie rozwijającą się branżę budowlaną w Polsce. Kierując się naszą dewizą, konstruujemy narzędzia do sprawnego i skutecznego formowania betonu. Na naszych formach pracują wiodący producenci prefabrykatów betonowych w Polsce.

20 lat naszych doświadczeń zarówno w branży konstrukcji stalowych, jak i produkcji prefabrykatów betonowych pozwala na dostarczenie wysokiej jakości produktów spełniających wymagania naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje formy stalowe do produkcji betonowych elementów prefabrykowanych oraz magnetyczne systemy szalunkowe. Obserwując branżę i odpowiadając na zapytania naszych klientów, nieustannie się rozwijamy, projektując i tworząc nowe rozwiązania. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania związane z produkcją prefabrykatów z betonu.

Pomożemy go formować!

01. Analiza potrzeb

02. Projektowanie 3d

03. Budowa konstrukcji

04. Dostawa i montaż